Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěží MSKFS pro SR 2019-2020 Rozpis mistrovských

téma Zasloužené vítězství našich fotbalistek ve Vítkovicích
Vydáno dne 19. 10. 2015 (1607x zobrazeno)

MFK Vítkovice - FC Slavoj Olympia Bruntál   1:4  (0:2)
V dalším kolem MSFL žen hrály fotbalistky FC SO Bruntál ve Vítkovicích a naprosto zaslouženě vyhrály po zlepšeném výkonu. Po celé utkání byly jednoznačně lepším týmem.  V přístím kole hostí doma celek Holešovských Holek v sobotu 24.10. od 14 hodin v Kočově.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Fotbalistky FCSO Bruntál po boji prohrály s Heršpicemi ve výborném utkání
Vydáno dne 11. 10. 2015 (1563x zobrazeno)

FC Slavoj Olympia Bruntál – Horní Heršpice „B“  1:2  (1:1)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál tentokrát hostily velmi zdatného soupeře celek z Horních Heršpic, který přijel jednak posílen o několik hráček z druholigového A týmu a hlavně o dvě zahraniční hráčky, které byly nebezpečné a výborné při práci s míčem a velmi pohyblivé. Hrál se výborný fotbal, byla jen škoda, že se domácímu celku nepodařilo aspoň vyrovnat kdy šance na to byli. V příštím utkání zajíždějí hráčky FC SO Bruntál do Vítkovic a budou se snažit napravit dna nezdary po sobě.

téma Fotbalistky Bruntálu tentokrát prohrály
Vydáno dne 07. 10. 2015 (1552x zobrazeno)

Holešovské Holky - FC Slavoj Olympia Bruntál   3:0  (1:0)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál nastoupily opět v nekompletní sestavě bez několika hráček z důvodu nemoci a zranění. Utkání bylo vyrovnané a v držení míče měly hráčky převahu ovšem zakončení bylo nulové. Domácí tým vstřelil všechny branky šťastně po chybách hostujících hráček. Prohra 3:0 byla zcela jistě nezasloužená.

téma Naše ženy Bruntálu porazily Vítkovice
Vydáno dne 29. 09. 2015 (1661x zobrazeno)

FC SO Bruntál – MFK Vítkovice 3:2 (2:0)
V sobotu přivítaůy naše fotbalistky na svém hřišti v Moravskoslezském Kočově po čtrnáctidenní pauze v dalším utkání Moravské ligy žen MFK Vítkovice a po devadesáti minutách si připsaly vítězství v poměru 3:2.
Domácí nastoupily do utkání bez čtyř hráček základní sestavy a tak šanci dostaly mladé hráčky. Utkání se hrálo za velmi silného větru a deštivého počasí.

téma Ženy FCSO Bruntál zaskočily favorita ligy a zaslouženě zvítězily v MSFL
Vydáno dne 14. 09. 2015 (1802x zobrazeno)

FC Slavoj Olympia Bruntál – FC Nesyt Hodonín   2:1  (1:1)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál hostily tentokrát doma jednoho z favoritů soutěže ostřílený tým z Hodonína,který pravidelně hrál druhou ligu. Domácí celek až na jednu výjimku hrál prakticky kompletní podal zlepšený výkon proti úvodním utkáním a na hře to bylo znát. Vítězství bylo naprosto zasloužené.

téma Fotbalistky FC SO Bruntál po úvodním zaváhání tentokrát v MSFL zvítězily
Vydáno dne 07. 09. 2015 (1844x zobrazeno)

FC Slavoj Olympia Bruntál – TJ Valašské Meziříčí   2:1  (1:1)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál po dvou letech opět hrají Moravskoslezskou ligu a úvodní utkání minulou neděli v Nových Sadech se jim nevyvedlo a prohráli vysoko 0:5,když chybělo několik hráček základní sestavy.  I tentokrát nebyl tým ještě zcela kompletní. Přesto do 25 min byl celek FC SO lepší,ale nedal tři jasné šance. Od 25 minuty do 36 minuty  třikrát inkasoval a bylo po utkání. Soupeřky jsou v lize podstatně kvalitnější než v divizní soutěži. Tentokrát hostily doma celek z Valašského Meziříčí. Utkání s tímto celkem bývají velmi vyrovnaná. A bylo to vyrovnané opět. Nakonec byl domácí tým šťastnější a dokázal zvítězit.

téma Fotbalistky FC SO Bruntál po penaltovém dramatu postoupily do 2. kola poháru KFŽ, kdy dokázaly vyřadit druholigový tým z Čáslavi !
Vydáno dne 17. 08. 2015 (2381x zobrazeno)

FC Slavoj Olympia Bruntál – FK Čáslav 1:1 (1:1) na pok. kopy 5:4
Fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál po vítězství v předkole v minulém týdnu, kdy porazily divizní Sázavu u Lanškrouna přesvědčivě 7:1, hostily soupeře velmi zdatného z Čáslavi, kdy jejich soupeřky jsou účastníky celostátní druholigové soutěže. Fotbalistky Bruntálu postoupily do Moravskoslezské ligy, která je o nyní o soutěž níže, něž hrají jejich soupěřky.

téma Ženy FCSO Bruntál postupují do 1.kola ČP
Vydáno dne 10. 08. 2015 (1859x zobrazeno)

V nedělním popoledním vedru hostily fotbalistky FC SO Bruntál v předkole Českého poháru celek Sázavy a po vítězství 7:1 si vybojovaly postup do prvního kola, ve kterém přivítají na svém hřišti v Moravskoslezském Kočově v neděli 16. srpna od 13.00 hodin celek Zenitu Čáslav.
Fotbalistky Bruntálu jsou v pilné přípravě na ligovou soutěž a předkolo Českého poháru se Sázavou využily k testu své výkonnosti.

téma Naše ženy na turnaji v Dobrušce
Vydáno dne 23. 07. 2015 (1365x zobrazeno)

Naše ženy na turnaji v Dobrušce.

téma Fotbalistky FC SO Bruntál v prvním utkání nástavby divize opět zvítězily
Vydáno dne 01. 06. 2015 (1424x zobrazeno)

FC Slavoj Olympia Bruntál – FK Holešovské Holky   4:0 (4:0)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia hostily v nástavbě divize soupeře velmi zdatného a to vítěze skupiny B. jenže soupeř přijel oslaben o některé hráčky a tak utkání mělo jen formální úroveň. Od začátku nebylo pochyb jak utkání dopadne. V prvním poločase domácí celek rozhodl a po té se utkání jen dohrávalo.

téma Fotbalistky FC SO Bruntál dokázaly opět jednoznačně vyhrát divizi a to potřetí v historii, což je vynikající úspěch
Vydáno dne 25. 05. 2015 (1751x zobrazeno)

SK Loděnice - FC Slavoj Olympia Bruntál  0:3  (0:1)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia v minulém kole nehrály, jelikož jim nepochopitelně nepřijel soupeř z Ostravy a utkání tak pravděpodobně skončí kontumační výhrou. Slovan Ostrava to neudělal poprvé a snad za to bude komisi fotbalu potrestán. V posledním kole hrály hráčky Bruntálu na hřišti v Holasovicích s nováčkem s Loděnice,který udělal pokrok a za,který hraje také na hostování Balážová,která je nadále hráčkou Bruntálu. Soupeř byl snaživý, ale utkání se hrálo prakticky na jedné polovině. Hostující tým zahodil spoustu šancí.

téma Fotbalistky FC SO Bruntál po výborném výkonu vysoko porazily tým Pržna, který jim jediný vzal na podzim body
Vydáno dne 11. 05. 2015 (1252x zobrazeno)

FC Slavoj Olympia Bruntál – SK Pržno 9:0 (7:0)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál jednoznačně přehrály celek Pržna, který jim na podzim jediný vzal body. Od začátku utkání to byl jednoznačný zápas, kdy domácí hráčky hrály opravdu moc dobře a po pěkných akcích dávaly jeden gól za druhým.
Již v příštím kole, pokud doma porazí Slovan Ostrava v sobotu od 14 hodin na domácím stadiónu, mohou získat divizní titul. Nebo dokonce již v neděli 10.5., pokud Brušperk ztratí nějaký bod v Havířově.

téma Fotbalistky FC SO Bruntál udeřily ve Vítkovicích až ve 2.poločase a to hned šestkrát a nadále vedou bezpečně divizní tabulku
Vydáno dne 04. 05. 2015 (1453x zobrazeno)

MFK Vítkovice  - FC Slavoj Olympia Bruntál  0:6  (0:0)
V minulém týdnu měly Fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál volno a tentokrát zajížděly do Vítkovic potvrdit vedoucí pozici. Ovšem v 1.poločase to tak vůbec nevypadalo a hrálo se bez branek. Až ve 2.poločase po trenérově bouřce se tým najednou probral a soupeře nakonec deklasoval šesti góly.

téma Fotbalistky FC SO Bruntál rekordně deklasovaly soupeřky Frýdlantu
Vydáno dne 20. 04. 2015 (1425x zobrazeno)

FC Slavoj Olympia Bruntál – 1.BFK Frýdlant   25:0 (10:0)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia hrály poprvé na jaře na domácím travnatém hřišti kde hostily hráčky Frýdlantu a po jednoznačném průběhu svého soupeře doslova převálcovaly a rozstřílely. Od začátku nebylo pochyb o tom kdo vyhraje. Bylo jen otázkou kolik. Tým o jedinou branku ještě nedosáhl sta branek. Prozatím jen „99“ branek.

téma Fotbalistky Bruntálu v úvodním utkání s přehledem zvítězily
Vydáno dne 07. 04. 2015 (1381x zobrazeno)

FC Slavoj Olympia Bruntál – FC IRP Český Těšín  6:0  (4:0)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia v v úvodním jarním utkání hostily hráčky z Českého Těšína a dokázaly je s přehledem porazit. Utkání se hrálo na umělé trávě a ještě pár hodin před utkáním přišla bílá tma(sněžení),ale nakonec se hrálo a pro domácí tým to bylo dobře. Domácí mladý celek předvedl sympatický výkon.

Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.