Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských

téma Starší přípravka na turnaji v Libině - šesté místo
Vydáno dne 29. 11. 2016 (1510x zobrazeno)

Libina – Kvalitního halového turnaje U 11 se v Libině okrese Šumperk zúčastnili naší mladí fotbalisté FC Slavoj Olympia Bruntál z družstva starší přípravky „A“.
Organizačně výborně připraveného turnaje se kromě naších fotbalových nadějí zúčastnily fyzicky vyspělé týmy FK Nový Malín, Unex Uničov, TJ Libina, FK Olšany u Prostějova, FK Jeseník, FC Slavonín a FK Čechovice. Turnaj se hrál systémem každý s každým a naší hráči se střetli v prvním utkání s Čechovicemi. Vyrovnaný zápas spěl k remízovému konci, ale hrubá chyba v obraně těsně před koncem znamenala porážku 0:1.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Starší přípravka zakončila skvělý podzim
Vydáno dne 17. 10. 2016 (1552x zobrazeno)

V posledním mistrovském utkání okresního přeboru starší přípravky skupiny „B“ cestovali hned den po náročném přerovském turnaji mladí fotbalisté FC SO Bruntál v sobotním dopoledni na hřiště Vrbna pod Pradědem.
Bruntálští vyhověli žádosti Vrbenských o přeložení utkání na sobotu a tak za domácí oddíl mohli nastoupit i hráči, kteří už nastupují za mladší žáky v krajské soutěží. I to bylo zárukou od začátku velmi dobrého a vyrovnaného utkání.

téma Naši mladíci na Ondrášovka cup v Přerově nepropadli
Vydáno dne 17. 10. 2016 (1771x zobrazeno)

Přerov – Semifinálové kvalifikace o postup do jarního pražského republikového finále „Ondrášovka Cup 2017“ se v pátek 14. října na hřišti FC Přerov zúčastnili mladí fotbalisté FC SO Bruntál z družstva starší přípravky U 11. Soupeře měl bruntálský kolektiv v devíti až na Jeseník týmech fotbalových center, které se spolu utkaly o čtyři postupová místa systémem každý s každým.

téma Starší přípravka si připsala další výhru
Vydáno dne 11. 10. 2016 (1529x zobrazeno)

Také v sedmém, předposledním podzimním utkání letošní sezóny okresního přeboru starších přípravek mladí fotbalisté SO Bruntál nezaváhali a na špatném hřišti v Nových Heřminovech svého soupeře i v ne zcela kompletní sestavě přehráli.
Naší hráči si vytvořili od začátku převahu a na inkasovaný první gól našli rychlou odpověď.

téma St. přípravka A - Široká Niva 17:0
Vydáno dne 04. 10. 2016 (1486x zobrazeno)

FC SO Bruntál st. přípravka A - Šir. Niva 17:0 (7:0)
Začínající tým Široké Nivy podával proti fyzicky i věkově vyspělejšímu soupeři bojovný výkon. up

téma Starší přípravka SO sbírala zkušenosti ve fotbalové akademii v Opole
Vydáno dne 29. 09. 2016 (1213x zobrazeno)

Opole – Turnaje mladších žáků ročníku 2005 „SINDBAD CUP 2016“ se o minulém víkendu zúčastnili v polském sportovním centru mládeže Opole mladí fotbalisté z družstva starší přípravky FC Slavoj Olympia Bruntál ročník 2006. Turnaj se hrál na velkém hřišti od šestnáctky k šestnáctce v počtu hráčů 8 + 1. Mezi šesti soupeři bruntálského kolektivu bylo pět polských fotbalových akademií ročníku 2005 a jedna ročníku 2006.

téma Starším přípravka SO uspěla i v Rýmařově
Vydáno dne 23. 09. 2016 (1285x zobrazeno)

Souboj o špici tabulky soutěže okresního přeboru starších přípravek provázela ve čtvrtek na hřišti Rýmařova výborná atmosféra, početná divácká kulisa a také skvělé výkony všech hráčů obou týmů, po skončení se z těsného vítězství radovali naděje SO Bruntál.
Diváci na rýmařovském hřišti sledovali od začátku oboustranně výborné utkání, ve kterém se výsledek přeléval jak přesípací hodiny. Hráči obou týmů podávali v celém průběhu skvělé výkony a tak se bylo po celý zápas nač dívat. Bruntálští šli rychle do dvoubrankového vedení zásluhou Hanuse a Pešata.

téma Městské derby pro SO Bruntál
Vydáno dne 20. 09. 2016 (1216x zobrazeno)

FC Slavoj Olympia Bruntál – Juventus Bruntál 10:2 (6:1)
Městské derby okresního přeboru starších přípravek mezi domácím SO Bruntál a Juventusem Bruntál přilákalo na tribuny slušnou návštěvu. Domácí mladí fotbalisté SO Bruntál byli od úvodu aktivnější a vytvářeli si více příležitostí. Bojovní a šikovní hráči Juventusu se snažili vzdorovat zkušenějšímu soupeři, ale postupně se převaha SO zvýrazňovala herně i výsledkově.

téma SO Bruntál uspěl v Horní Benešově
Vydáno dne 12. 09. 2016 (1304x zobrazeno)

K utkání okresního přeboru starších přípravek proti domácímu Hornímu Benešovu nastoupili naší mladší fotbalisté ve čtvrtek na hřišti soupeře a po skončení se radovali z vítězství. V zajímavém utkání drželi domácí malí bojovníci s našimi zkušenějšími hráči krok po celý první poločas. Když náš tým nevyužil spousty brankových příležitostí, tak dokázali domácí smazat náskok hostů.  Ve druhém poločase se už jednoznačně prosadili naše naděje a svou převahu postupně vyjádřili herně i brankově. „V prvním poločase nám to tolik nešlo a domácí nám činili potíže. Ve druhém poločase jsme jejich odpor vstřelenými góly zlomili a zápas byl postupně otázkou skóre“, řekl k utkání trenér týmu.

téma ​Přípravka si přivezla výhru z Břidličné
Vydáno dne 12. 09. 2016 (1227x zobrazeno)

Kovo Břidličná – FC SO Bruntál „A“ 2:15 (0:5)
Ve třetím letošním mistrovském utkání okresního přeboru starších přípravek zajížděli naše fotbalové naděje na hřiště Břidličné a od prvních minut nenechávali nikoho na pochybách o tom, kdo bude pánem na hřišti. Naší vyspělejší hráči si po dobrých kombinacích vytvářeli od začátku mnoho brankových příležitostí a do přestávky z nich pět využili  ke vstřelení branek.

téma Starší přípravka FC SO Bruntál vybojovala postup
Vydáno dne 30. 08. 2016 (1446x zobrazeno)

Moravskoslezský Kočov – Osm mužstev mladých fotbalistů U 11 bojovalo v pondělí 29. srpna na hřišti v Moravskoslezském Kočově v předkole „Ondráškovka Cup 2017“ o dvě postupová místa do kvalifikačního turnaje v Přerově, odkud si finálovou účast v Praze na stadiónu Slavie v Edenu zajistí pouze nejlepší čtyři. Mužstva FK Jeseník, FK Krnov, Juventus Bruntál, Tatran Všechovice, SK Loštice, Mokré Lazce, Tatran Štitina a FC Slavoj Olympia Bruntál se spolu utkala systémem každý s každým o dvě postupová místa do přerovské kvalifikace.

téma Starší přípravky FCSO Bruntál na turnaji v Šumperku
Vydáno dne 29. 08. 2016 (1355x zobrazeno)

Šumperk – Fotbalového turnaje starších přípravek se minulou sobotu zúčastnila na hřišti FK Šumperk družstva FC Slavoj Olympia Bruntál „A“ ročník 2006 a FC Slavoj Olympia Bruntál „B“ ročník 2007.
​Turnaje, který se za tropického vedra hrál náročným systémem každý s každým 1 x 20 minut, se krom bruntálských mužstev zúčastnily týmy SKP Slovan Moravská Třebová, SK Uničov, Jiskra Rapotín, RSKM Horní Pomoraví, FC Lužice a domácí FK Šumperk.

téma ​Starší přípravka zahájila přípravu
Vydáno dne 22. 08. 2016 (1345x zobrazeno)

Přípravu na podzimní sezónu zahájila naše starší přípravka ve středu 9. srpna.
Hned v sobotu sehráli naše fotbalové naděje na umělé trávě přípravné utkání s FK Nové Sady. Tým ve složení Matlák, Kutlák, Vlach, Havlan, Pešat, Cmiel, Černohorský, Šuta a Mihovský sehrál s účastníkem olomoucké krajské soutěže žáků výborné utkání a držel s ním po celý zápas až do závěru krok. Vyspělejší olomoučtí hráči nakonec utkání zvrátili na svou stranu, ale pro domácí tým to byla výborná zkouška. Příprava naší starší přípravky pokračuje 20.8 turnajem v Kralici a 27.8 Šumperku.

téma Mladí fotbalisté FC SO Bruntál bojovali v Rakousku
Vydáno dne 29. 06. 2016 (1680x zobrazeno)

Salzburg, Bruntál – Velkého mezinárodního turnaje starších přípravek chlapců ročníku 2005 a mladších „Itzlinger Sommercup 2016“ se v rakouském Salzburgu od pátku 24. do neděle 26. června zúčastnili i naší mladí fotbalisté FC SO Bruntál.
Do tropického tepla v Salzburgu přicestoval náš tým již v pátek ve složení Jiří Havlan, Dominik Šuta, Robin Horna, Jan Matlák, Matyáš Hanus, Josef Blatný, Adam Cmiel, Jonáš Burik, Eliáš Kališ, Petr Tobolák a Adam Bryndáč a soupeře měl v dalších devatenácti týmech z Německa, Polska, Rakouska, Maďarska, Slovenska, Kosova, Švýcarska a Česka.

téma Naše starší přípravka startovala na Večerním běhu
Vydáno dne 26. 06. 2016 (1258x zobrazeno)

Naše starší přípravka startovala na Večerním běhu.

Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.