Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěží MSKFS pro SR 2019-2020 Rozpis mistrovských

téma Fotbalistky Bruntálu zahájily vítězstvím
Vydáno dne 05. 04. 2015 (1074x zobrazeno)

V úvodním jarním utkání divizní soutěže žen hostily fotbalistky FC SO Bruntál v sobotu na umělé trávě v Bruntále tým Českého Těšína a po devadesáti minutách si připsaly zasloužené hladké vítězství.
Bruntálský mladý celek předváděl od začátku utkání sympatický, ofenzivní  výkon. Domácí bez Varyšové, která odešla do 1.FC Slovácko, ale již se Steffkovou ze Slovanu Ostrava, chtěly navázat na předchozí vzájemná utkání a vyhrát.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Fotbalistky v odvetě zaslouženě porazily Baník Ostrava poté Loděnici a dokázaly zvítězit na silně obsazeném turnaji v malé kopané v Olomouci
Vydáno dne 23. 03. 2015 (1773x zobrazeno)

• FC Slavoj Olympia Bruntál – Baník Ostrava 4:3 (1:1)
  • FC Slavoj Olympia Bruntál – SK Loděnice 3:0 (2:0)
  • Turnaj žen v Nových Sadech v malé kopané ovládl celek FC SO Bruntál

téma Fotbalistky podlehly Baníku Ostrava v prvním vzájemné utkání
Vydáno dne 02. 03. 2015 (1494x zobrazeno)

FC Baník Ostrava - FC Slavoj Olympia Bruntál  3:1   (2:0)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia v prvním utkání ze dvou přípravných utkání s Baníkem Ostrava prohrály i když měly více ze hry po celé utkání. Odveta se hraje příští týden v neděli 8.3. od 13 hodin na umělé trávě v Bruntále.

Oba týmy nastoupily do utkání oslabeny o některé hráčky přesto se hrál pohledný fotbal. V prvním poločase tak jako po celé utkání měly hostující hráčky více ze hry ovšem nedokázaly proměnit své šance,kterých bylo dostatek. Domácí hráčky dokázaly skórovat dvakrát v prvním poločase a tak vedly 2:0. Vstup do druhého poločasu se vyvedl hostů a v 50 minutě kdy Pušková Anna dokázala zužitkovat nahrávku Helekalové a snížila na 2:1. Další šance ovšem fotbalistky Bruntálu již nevyužily a tak přišel trest v podobě třetího gólu na 3:1 ze strany domácích.

téma Fotbalistky FC SO Bruntál zahájily přípravu vítězstvím
Vydáno dne 23. 02. 2015 (1398x zobrazeno)

FC Slavoj Olympia Bruntál - SPS Sázava u Lanškrouna  4:0  (2:0)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia v prvním utkání v přípravě zvítězily v dobrém utkání nad kvalitním týmem Sázavy.
Oba týmy vyzkoušely všechny hráčky. Domácí již bez Natálie Varyšové,která odešla do Slovácka a ihned se stala reprezentantkou a nyní startuje na turnaji v Irsku kde v úvodním utkání s Irskem kdy naše hráčky vyhrály 3:0 hrála v základní sestavě,což je skvělý úspěch.

téma Naše ženy třetí na turnaji v Ostravě
Vydáno dne 07. 01. 2015 (1331x zobrazeno)

ženy FC SO Bruntál (9/2014)Naše ženy třetí na turnaji v Ostravě
Velmi pěkného umístění dosáhly ženy FC Slavoj Olympia Bruntál v neděli 4.1.2015 na Mezinárodním halovém fotbalovém turnaji žen v Ostravě, kde obsadili 3.místo.

Klára Jarošová byla navíc vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje.

téma Fotbalistky ve šlágru kola porazily jednoznačně druhý Brušperk a po podzimu vedou tabulku divize s úctyhodným skórem
Vydáno dne 26. 10. 2014 (1630x zobrazeno)

ženy FC SO Bruntál (9/2014)FC Slavoj Olympia Bruntál – SK Brušperk  3:0 (2:0)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál v posledním podzimním kole porazily ve velmi pěkném utkání druhý tým tabulky Brušperku, který přijel posílen o několik hráček Baníku Ostrava, zaslouženě a celkem jednoznačně 3:0. Po podzimní části vedou tabulku divize, kdy v devíti utkáních osmkrát zvítězily a jen jedenkrát odešly překvapivě poraženy.
Skóre mají úctyhodné 64:3, kdy jen ve dvou utkáních inkasovaly. Je pravdou, že by jim slušela vyšší soutěž.

téma Fotbalistky napravily zaváhání z Pržna vysokým vítězstvím v Ostravě a nadále vedou tabulku divize
Vydáno dne 20. 10. 2014 (1641x zobrazeno)

ženy FC SO Bruntál (9/2014)Slovan Ostrava - FC Slavoj Olympia Bruntál  0:7 (0:2)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál dokázaly odčinit porážku z minulého týdne, kdy překvapivě prohrály v Pržně. Hrály v Ostravě na velmi těžkém terénu a podařilo se jim vyhrát vysokým rozdílem a porážku tak odčinit.
Nyní je čeká poslední utkání podzimní části soutěže, kdy hostí doma v Bruntále druhý celek tabulky z Brušperku. Utkání se hraje v sobotu 25.10.

Ženy nadále vedou tabulku divize.

téma Fotbalistky překvapivě prohrály v Pržně přesto stále vévodí divizi
Vydáno dne 20. 10. 2014 (1439x zobrazeno)

David SteffekSK Pržno - FC Slavoj Olympia Bruntál  2:1 (0:1)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál po dlouhé době okusily hořkost porážky kdy ještě v poločase vedly ovšem ve druhém zahodily spoustu šancí a tak odešly překvapivě poraženy. Přesto vedou nadále tabulku divize.
Do dnešního zápasu jsme vstoupili s mírnou nekoncentrovaností. Hráli jsme zbrkle a neuměli se dostat do tempa. Postupem času se hra zlepšovala, kombinovali jsme, ale jen po šestnáctku. Domácí bránu jsme neohrozili. Spíše jsme se jen zastřelovali. To se změnilo v 39.min., kdy se urvala Jarošová a krásným centrem našla výborně postavenou Makovou 0:1.

téma Fotbalistky rozdrtily třetí Vítkovice a nadále vedou suverénně tabulku
Vydáno dne 06. 10. 2014 (1763x zobrazeno)

Ladislav Švajda st. FC Slavoj Olympia Bruntál – MFK Vítkovice 11:0 (6:0)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál měly v minulém týdnu volno pro lichý počet účastníků a nyní přivítaly doma třetí tým tabulky Vítkovice. Nikoho nenechaly od začátku na pochybách a soupeřky doslova ze hřiště smetly. Utkání mělo jednoznačný průběh. Loni byla obě utkání velmi vyrovnaná, kdežto tentokrát nebylo od začátku co řešit. Domácí tým podal vynikající výkon.
Nadále tak vedou suverénně divizní tabulku s úctyhodným skórem 53:1 po šesti kolech. Ukazuje se tak, že soutěž je jim nyní malá soupeře jasně přehrávají.

téma Fotbalistky soupeřky deklasovaly a rekordně vyhrály, nadále vedou suverénně tabulku divize
Vydáno dne 24. 09. 2014 (1573x zobrazeno)

David Steffek1.BFK Frýdlant – FC Slavoj Olympia Bruntál 1:20 (1:9)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál hrály tentokrát u nováčka soutěže ve Frýdlantě,který vznikl zánikem Trojanovic a soupeřky doslova deklasovaly a po jednoznačném průběhu i bez některých hráček základní sestavy kdy dostaly šanci mladé hráčky.

O tomto víkendu mají volno díky lichému počtu účastnic soutěže. Nadále tak vedou s přehledem svou divizní skupinu.

téma Další vítězství žen nad Havířovem a upevnění vedoucí pozice v divizi
Vydáno dne 15. 09. 2014 (1684x zobrazeno)

Ladislav Švajda st. FC Slavoj Olympia Bruntál - ČSAD Havířov 2:0 (1:0)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia hostily doma pravděpodobně nejtěžšího soupeře v divizní soutěži celek Havířova a opět zvítězily. V dalším kole zajíždějí v neděli 21.9. do Frýdlantu. Stále tak v soutěži neinkasovaly gól a vstřelily již 22 branek.
Utkání se muselo vzhledem k podmáčenému terénu na travnatém hřišti odehrát na umělé trávě. Domácí celek chtěl soupeře přehrát, ale ze začátku se to nedařilo a byly to naopak hostující hráčky, které byly nebezpečnější. Dvakrát zahrozily v 8. a 12.min., ale své šance neproměnily.

téma Ženy podaly výborný výkon a hladce v Těšíně zvítězily, nadále vedou tabulku divize
Vydáno dne 08. 09. 2014 (1661x zobrazeno)

IRP Český Těšín – FC Slavoj Olympia Bruntál  0:6 (0:3)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál zajížděly do Těšína kde vždy snaživý soupeř byl pro ně těžkým oříškem tentokrát to byl ovšem jednoznačný zápas od začátku kdy hostující hráčky podaly výborný výkon. Domácí tým přehrávaly ve všech směrech a porazily je nakonec vysoko. Příští víkend v sobotu 13.9. od 14 hodin na hřišti v Bruntále hostí ve šlágru kola ČSAD Havířov. Nadále tak po třech kolech vedou tabulku divize bez inkasovaného gólu se skórem 20:0.

téma Ženy v poháru KFŽ vypadly po vlastních chybách
Vydáno dne 31. 08. 2014 (1509x zobrazeno)

FC Slavoj Olympia Bruntál - 1.FC Olomouc 2:4 (1:2)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia musely ihned druhý den po mistrovské utkání absolvovat pohárové utkání a v něm prohrály kdy soupeři prakticky darovaly čtyři góly. Soupeř jim nevyšel vstříc s termínem utkání.

téma Fotbalistky si s nováčkem poradily hladce a vedou tabulku divize
Vydáno dne 31. 08. 2014 (1579x zobrazeno)

FC Slavoj Olympia Bruntál -SK Loděnice 10:0 (8:0)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia ve 2.kole divize hostily nováčka s Loděnice u Opavy a s přehledem zvítězily. V dalším kole zajíždějí v sobotu 6.9. do Českého Těšína.
Utkání bylo od začátku jednoznačnou záležitostí domácích hráček, ovšem hostujícím Loděnicím nelze upřít snahu.

téma Fotbalistky podaly ve 2.poločase velmi dobrý výkon a vezou body z horké půdy Brušperka
Vydáno dne 26. 08. 2014 (1631x zobrazeno)

ženy FC SO Bruntál (6/2014)SK Brušperk – FC Slavoj Olympia Bruntál  0:4 (0:0)
Fotbalistky FC Slavoj Olympia Bruntál začaly nový soutěžní ročník, kdy opět budou hrát divizní soutěž velmi dobře a porazily soupeře, který jim v poslední době činil problémy. 1.poločas byl velmi vyrovnaný, ovšem ve druhém předvedly hostující hráčky výborný výkon a soupeře nakonec jasně porazily.
V dalším divizním utkání hostí v sobotu 30.8. od 14 hodin na domácím městském stadionu v Bruntále nováčka SK Loděnice a v neděli 31.8. od 13:30 hrají 1.kolo poháru KFŽ, kdy hostí 1.FC Olomouc tentokrát v Kočově.

Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.