Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěží MSKFS pro SR 2019-2020 Rozpis mistrovských

Zobrazeno: 15 (z celkem 147 nalezených)

| 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-120 | 121-135 | 136-147 |

téma Nové trenérské vedení A týmu FCSO
Vydáno dne 26. 08. 2019 (337x zobrazeno)

Pod novým trenérem Radkem Zatloukalem začali v pátek 23.8. muži A týmu FCSO přípravu na zbývající část sezony. Na tréninku se sešlo 20 hráčů.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma ​Další vítězství v přípravě
Vydáno dne 21. 07. 2019 (441x zobrazeno)

FCSO Bruntál - FK Šternberk   3:1  (2:0)
K třetímu přípravnému zápasu před novým ročníkem divize, nastoupili v sobotu večer v Mor.Kočově muži FCSO Bruntál proti FK Šternberk, hrající olomoucký krajský přebor.
Trenéru Murovi chybělo 6 hráčů základní sestavy a tak mužstvo doplnil dorostenci. "Hosté překvapili vysokým nasazením, ale náš tým hrál odpovědně, předvedl výborný výkon  a zaslouženě vyhrál. Velkým překvapením byl výkon našich dorostenců a v dobrém světle se ukazují i avizované posily, proto musím celý tým pochválit.

téma ​Příprava začala
Vydáno dne 18. 07. 2019 (451x zobrazeno)

FCSO Bruntál - FK Šumperk  2:1  (2:0)
Sobotní zahajovací utkání na dobře připraveném hřišti v Mor.Kočově muselo být pro silný déšť ukončeno už v 62.minutě.

téma Předkolo MOL cupu v kopané
Vydáno dne 02. 07. 2019 (370x zobrazeno)

Okresní derby přinese předkolo MOL cupu v kopané. Na Městském stadionu v Bruntále se v něm v neděli 28.7. v 17:00 hodin utká domácí FCSO Bruntál s SK Jiskra Rýmařov.
Na vítěze utkání čeká v 1.kole třetiligový Uničov.

téma ​V předkole Českého poháru hostíme Rýmařov
Vydáno dne 27. 06. 2019 (336x zobrazeno)

Velké derby přinese předkolo MOL cupu. Náš FCSO Bruntál nastoupí v okresním derby proti Rýmařovu.
Utkání se má odehrát v neděli 28.7. v 17:00 hodin v Bruntále. Našemu soupeři jsme navrhli odehrát utkání o týden později, tzn. v neděli 4.srpna. Vzhledem k tomu, že oba trenéři mají nasmlouvané přípravné utkání (naši muži mají v tomto termínu FC Baník Ostrava U-19), dohoda o konečném termínu padne v pondělí. Na vítěze utkání čeká 14.8. Uničov.

téma V Bruntále bylo ke spokojenosti daleko, ale neprohra doma trvá
Vydáno dne 10. 04. 2019 (520x zobrazeno)

Divizní zápas 19.kola mužů v neděli s Novým Jičínem, nebude brát domácí FCSO jako příliš povedené utkání.
„Byl to náš asi letošní nejhorší výkon,“ řekl úvodem předseda Slavoje Olympia Jan Urban.
Začátek zápasu přitom Bruntálu vyšel. „Do vedení nás dostal Dohnálek, který si krásně naskočil na roh Kyselého,“ pochvaloval si Urban, ale vzápětí upozornil: „Věděli jsme, že mají vysoké hráče, ale stejně jsme hráli všechno vzduchem.“

téma ​Vydřený bod z Hranic
Vydáno dne 31. 03. 2019 (611x zobrazeno)

FCSO Bruntál - SK Hranice 1:1 (0:1)
Bez nemocného trenéra Mury odcestovali naši fotbalisté do Hranic na třetí utkání letošního jarního divizního kola. Na dobře připraveném hřišti za krásného slunečného počasí i dobré divácké kulisy začali podle očekávání náporem domácí. Výborný Zdeněk Studený v naší brance, však střely z bezprostření blízkosti v 2. a 13.minutě skvěle zlikvidoval. Potom se hra vyrovnala, ale hrálo se pouze mezi šestnáctkami.

téma ​Generálka na fotbalové jaro
Vydáno dne 11. 03. 2019 (709x zobrazeno)

FC Hlučín - FCSO Bruntál 5:3 (3:2)
Poslední zápas našeho A týmu mužů se odehrál na dobře připraveném travnatém hřišti u deváteho mužstva tabulky MSFL FC Hlučín. Pro trenéra Muru to byl poslední zápas k vyladění sestavy pro první mistrovský zápas, který odehrajme v sobotu v Heřmanicích.
Tan má ale stále vrásky nad složením obrany i zálohy a tak v základní sestavě nastoupili eventuelní poslední posily Galus z Chvalkovic a Vitoul z Pusté Polomi, Hrabovský šel na stopera, a Urban na pravou zálohu.

téma Odveta s jasným výsledkem
Vydáno dne 07. 03. 2019 (665x zobrazeno)

FK Krnov - FCSO Bruntál   0:7  (0:4)
Ve středečním odvetném utkání našich mužů na umělé trávě v Krnově postrádal trenér Mura omluveného Urbana a Češka, naopak v zadních řadách zkoušel případné nové posily za bratry Kundrátky, kteří již jsou definitivně v Rýmařově.
Začali jsem dobře a v rozmezí prvních desíti minut vstřelili dvě branky z kopaček Adamovského a Kovaříka a Krnov se prakticky složil. Do poločasu jsme přidali ještě dvě branky a bylo po zápase.

téma Byl to prostě hokej....
Vydáno dne 04. 03. 2019 (668x zobrazeno)

FCSO Bruntál - Spartak Budišov n.B.   7:6  (5:4)
Svůj sedmý přípravný zápas odehráli muži FCSO v pátek večer na UT v Bruntále s účastníkem 1.B třídy Budišověm. Trenér Mura měl během celého zápasu na čele vrásky a zápas se mu ani nechtělo hodnotit.
Do základní sestavy poslal po delší pauze Krajčoviče a Češka, na druhého stopera zařadil Hrabovského, ale obrana šestkrát inkasovala a všichni hráči budou chtít na tento zápas zapomenout.

téma ​Paseka nás trápila
Vydáno dne 24. 02. 2019 (646x zobrazeno)

FCSO Bruntál - SK Paseka 5:2 (2:0)
Další přípravný zápas odehrál Bruntál s devátým mužstvem olomoucké 1.A třídy SK Paseka, který byl na čtyřdenním soustředění na Kamzíku v Karlově. Hosté začali velmi zostra, napadali naše hráče hned v úvodu rozehrávky, a jako by smazali rozdíl dvou tříd. Žádné šance sice neměli, ale dobře bránili a tak první branka padla až v 37.minutě, kdy Kovařík obešel tři hráče a křížnou střelou otevřel skore.O čtyři minuty později našel Kovaříka Adamovský a bylo to 2:0.

téma ​Dobrá příprava s Krnovem a těsné vítězství
Vydáno dne 21. 02. 2019 (718x zobrazeno)

FCSO Bruntál - FK Krnov  2:1  (0:1)
Páté přípravné utkání odehráli naši muži ve středun 20.2. večer pod reflektory na umělé trávě v Bruntále s Krnovem. A soupěř byl velmi zdatný a v prvním poločase naš tým přehrával a měl víc šancí než naši hráči.
Krnov byl lepší a tvrdší v osobních soubojích a omluvou není, že trenér Mura neměl kompletní tým a zkoušel hráče na jinných postech. Krnovští svoji dravost a chuť do hry zužitkovali po chybě naší pravé strany obrany v 34.minutě a vstřelili vedoucí gól. Trenér Mura udělal v poločase dvě změny a důrazně hráčům domluvil.

téma ​Se Slavkovem v pohodovém tempu
Vydáno dne 18. 02. 2019 (623x zobrazeno)

FCSO Bruntál - Slavkov  8:1  (5:1)
V sobotním krásném jarním odpoledni nastoupili naši muži na UT v Bruntále k dalšímu přípravnému zápasu, a to proti desátému týmu 1.A třídy Sokolu Slavkov, který je na soustředění v Rešově.
Hrálo se v pohodovém tempu bez zbytečných faulů a tvrdosti. Soupeře jsme přehrávali po všech stránkách což se projevilo i v počtu branek. Přitom další vyložené šance zahodili třeba Urban, Kyselý i Kovařík.

téma Přípravné soustředění fotbalistů FCSO ve Štúrově
Vydáno dne 11. 02. 2019 (749x zobrazeno)

Ve dnech 8.-10.února absolvovala dvacítka hráčů a realizačního týmu mužů FCSO Bruntál přípravné soustředění ve slovenském Štúrově.
Vedle dvou přípravných zápasů s kvalitními soupeři čekala na naše hráče i kvalitní regenerace ve štúrovských termálech.

téma První přípravný zápas mužů
Vydáno dne 03. 02. 2019 (810x zobrazeno)

FCSO Bruntál - Granitol Moravský Beroun 6:1 (2:0)
V sobotním prvním přípravném utkání na umělé trávě v Bruntále vystřídal trenér Mura postupně všech 18 hráčů. "Hrálo se ve svižném tempu bez tvrdých zákroků a zápas splnil svůj účel, kterým bylo dostat se do herní zátěže", zhodnotil zápas trenér Mura. "Baník nám zrušil středeční zápas a tak budeme v pondělí a ve středu před odjezdem na soustředění do Štúrova trénovat, dodal Mura.

Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.