Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských

téma Vítězná tečka za podzimní sezónou
Vydáno dne 09. 11. 2016 (1957x zobrazeno)

FC SO starší žáci  vs.  Kopřivnice     5:3  (2:2)
K poslednímu utkání podzimní části KP starších žáků nastoupili naši kluci na domácí půdě proti Kopřivnici a chtěli se rozloučit vítězně.
Jenže už v první minutě jsme prohrávali, když nekoncentrovaná obrana domácích nechala zcela nepokrytého hráče hostí. Neuplynulo však ani pět minut a po průniku Sekaniny se prosadil Rajs a bylo srovnáno.

( celý článek | vložil: Radek Zatloukal, místopředseda FC SO Bruntál )

téma Povinná výhra
Vydáno dne 24. 10. 2016 (1894x zobrazeno)

FC SO starší žáci  vs.  Spartak Jablunkov   5:1   (4:1)
K utkání s posledním celkem tabulky jsme nastoupili s vědomím, že bychom měli zvítězit a to se nám podařilo.
Zápas jsme chtěli co nejrychleji rozhodnout, ale to se nám nepodařilo. Hosté svědomitě bránili a nenechávali našim příliš prostoru. Bylo tedy vidět spoustu soubojů a nakopávaných míčů z obou stran.

téma Z Ostravy máme bod
Vydáno dne 16. 10. 2016 (2021x zobrazeno)

Ostrava Jih  vs.  FC SO starší žáci   1:1  (1:1)
K dalšímu utkání KP starších žáků jsme zajížděli do Ostravy a po domácí výhře jsme chtěli bodovat i venku, což se nám povedlo.
Domácí tým měl ve svém mužstvu několik fyzicky vyspělých hráčů a tak to spíš vypadalo, že hrajeme proti dorostencům. Přesto jsme šli již ve 4.minutě do vedení, když za ruku domácích byl nařízen pokutový kop, který Rajs bezpečně proměnil. Naši se snažili hrát kombinačně, ale bohužel se nám to nedařilo a utkání bylo plné osobních soubojů.

téma Zasloužené vítězství
Vydáno dne 11. 10. 2016 (1719x zobrazeno)

FC SO starší žáci  vs.  Frýdlant n. O.  3:1  (1:1)
Po nevydařeném utkání v Kravařích chtěli naši hráči tento nezdar odčinit a to se jim povedlo.

Kluci se opět vrátili ke své hře, dařila se jim kombinace a prvních deset minut nepustili svého soupeře téměř k ničemu. Jenže jak už to tak někdy bývá první návštěva hostí na naší půli skončila  brankou v naší síti, když nedůslednosti obrany využil útočník hostí a přehodil bezmocného Flekače.

téma ​Slabý výkon a porážka
Vydáno dne 02. 10. 2016 (1721x zobrazeno)

MFK Kravaře  vs.  FC SO starší žáci   4:1  (1:1)
Utkání v Kravařích našim klukům vůbec nevyšlo a podali jsme nejhorší výkon sezóny.
Hrálo se za nádherného počasí a naši hráči si asi více chtěli užít poslední slunečný den, než aby hráli tak jak jsme u nich zvyklí. Ani kravařští hráči nebyli nijak excelentní, ale byla na nich znát větší chuť do hry a touha po vítězství.

téma ​Parádní obrat proti Vítkovicím
Vydáno dne 26. 09. 2016 (1836x zobrazeno)

FC SO starší žáci  vs  MFK Vítkovice "B"   5:2  (2:2)
Náš tým nastoupil na výborně připraveném kočovském trávníku proti silným Vítkovicím a po smolné porážce v minulém kole chtěl bodovat.
Kluci nastoupili s odhodláním a hned v úvodu si vytvořili několik slibných příležitostí, které však zůstaly nevyužity. Hosté předváděli pěkný kombinační fotbal a hrozili především rychlonohými útočníky, kteří dělali naší obraně problémy. Několikrát šli tváří v tvář našemu brankáři Dvořákovi, který výbornými zákroky držel náš tým nad vodou.

téma ​Derby rozhodly individuální chyby
Vydáno dne 17. 09. 2016 (1810x zobrazeno)

FK Krnov  vs  FC SO starší žáci    3:2  (0:1)
K okresnímu derby jsme přijeli do Krnova, který jako jediný neztratil ani bod.
Naši kluci povzbuzeni dvěma výhrami chtěli tuto statistiku opravit, ale bohužel se jim to nepovedlo.
První poločas měl vyrovnaný průběh . Naši hráči působili fotbalovějším dojmem, domácí byli zase lepší rychlostně a hlavně v osobních soubojích měli navrch nad našimi subtilnějšími hráči. Přesto jsme to byli my, kdo se radoval z úvodní branky.

téma Vydřené vítězství
Vydáno dne 17. 09. 2016 (1294x zobrazeno)

FC SO starší žáci  vs  MFK Havířov   2:1   (1:0)
S doposud neporaženým Havířovem jsme chtěli potvrdit vítězství v Orlové.
Havířovští měli všechny své hráče ročníku 2002 , kteří byli urostlí a věděli jsme,  že nám to nebude vyhovovat. Kluci však podali velmi odvážný a bojovný výkon a odměnou jim byl vedoucí gól Sekaniny, který využil ideální přihrávku Rajse.
V prvním poločase jsme byli soupeři více než vyrovnaným soupeřem a proto jsme šli do kabin s jednobrankovým vedením.

téma Výhra v Orlové
Vydáno dne 17. 09. 2016 (1195x zobrazeno)

Slavia Orlová  vs  FC SO starší žáci   1:7  (0:5)
K utkání do Orlové jsme zajížděli netradičně ve středu, jelikož se jednalo o vložené kolo.
Za úporného vedra jsme hráli na umělé trávě, ale i s tímto se naši kluci výborně vyrovnali a hned od začátku na hřišti zcela dominovali. Již ve druhé minutě se trefil Sekanina a chvíli po něm Pawlita. To naše hráče uklidnilo a předváděli pohledný fotbal.

téma Zbytečná prohra v Brušperku
Vydáno dne 05. 09. 2016 (1205x zobrazeno)

Brušperk  vs.  FC SO starší žáci   3:1 (2:0)
Po dvou domácích zápasech jsme zajížděli do Brušperku. A nezačali jsme vůbec špatně. Domácím jsme téměř deset minut nepůjčili míč, ale Pawlita ani po něm Rajs své šance nevyužili. Domácím se to povedlo hned z prvního útoku a po chybě obrany jsme prohrávali. Bohužel fotbal se hraje na góly a tak i přesto, že jsme byli fotbalovějším týmem, byli to opět domácí, kteří vstřelili branku, když po obrovské chybě brankáře Flekače nebyl pro domácího hráče problém poslat míč do naší opuštěné branky.

téma ​S Baníkem jsme sahali po bodu
Vydáno dne 01. 09. 2016 (1282x zobrazeno)

FC SO starší žáci  vs.  FC Baník Ostrava "B"  1:2  (1:2)
K dalšímu utkání na domácí půdě nastoupili naši kluci proti Baníku Ostrava, který byl složen převážně z hráčů ročníku 2003 a doplněný 2002. Z utkání jsme měli trošku obavy, neboť v prvním kole Baník nasázel soupeři devatenáct branek.
Do utkání jsme však vlétli bez respektu a už v první minutě měl gólovou šanci Rajs, ale brankář hostí byl na místě. Utkání se hrálo ve vysokém tempu a Baník držel častěji míč ve své moci. Naši však výborně bránili a soustředili se na rychlé protiútoky.

téma ​Starší žáci na úvod sezóny rozstříleli Nový Jičín
Vydáno dne 21. 08. 2016 (1213x zobrazeno)

FC SO Bruntál vs. FK Nový Jičín  7:1 (3:1)
Za vytrvalého deště nastoupili naši hráči ke svému prvnímu utkání sezony. Od úvodních minut byli naši kluci aktivní a měli více ze hry. Hosté však pozorně bránili a nepouštěli nás do vážnějších akcí, proto se hrálo spíše ve středu hřiště. Naši však byli trpěliví a v 18. minutě se dočkali, když po centru Zapletala otevřel účet utkání Rajs. Bohužel hned o tři minuty později bylo srovnáno, když po chybě v obraně hosté skórovali. S našimi hráči to však nijak neotřáslo a pokračovali v dobrém výkonu.

téma ​Naši žáci na turnaji v Trnavě nezklamali
Vydáno dne 14. 07. 2016 (1128x zobrazeno)

Ve dnech 1.- 3.července startovali naši starší žáci ročníku 2003 na velkém mezinárodním fotbalovém turnaji v Trnavě a určitě nezklamali.
V silné konkurenci 10 týmů z Ukrajiny, Polska, Maďarska a Slovenska obsadili celkové 7.místo. Ve skupině prohráli naši hráči s ukrajinským Opir Lviv 0:3, Lokomotivou Trnava 0:5, SK Baťov Otrokovice 3:4 a Slovanem Galanta 2:3. Střelci našich branek byli Raab 3, Budi, Ježek a Rožnovský. V zápase o celkové pořadí potom porazili naši hráči polský Gornik Zabrze 6:1. O branky se podělili Ježek 3, Buchtela, Budy a Raab.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma ​Starší žáci ukončili sezónu
Vydáno dne 20. 06. 2016 (1342x zobrazeno)

Ukončení sezóny a rozloučení s hráči, kteří odcházejí do dorostu si starší žáci naplánovali na páteční odpoledne.
Společně zhodnotili uplynulý rok, upekli si kýtu, zahráli fotbálek a sledovali souboj české reprezentace proti Chorvatsku. Trenéři, hráči i rodiče se výborně bavili a potvrdilo se, že společně tvoří skvělou partu.

téma Z Havířova si vezeme debakl
Vydáno dne 20. 06. 2016 (1280x zobrazeno)

MFK Havířov vs.  FCSO starší žáci A   7:0  (1:0)
K poslednímu utkání jsme zajížděli netradičně ve středu do Havířova, který společně s Novým Jičínem celé soutěži suverénně kralovali.
Nám se tento tým na podzim podařilo v domácím prostředí porazit a v Havířově jsme se chtěli pokusit o další překvapení.

Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

Národní sportovní agentura

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.