Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských

téma Na derby v Bruntálu nechyběl prezident Salcburku
Vydáno dne 09. 11. 2021 (124x zobrazeno)

Divizní fotbalové derby mezi Bruntálem a rýmařovskou Jiskrou bylo velkým diváckým tahákem. Na utkání dorazila i zajímavá návštěva z Rakouska. A to Robert Neuriter, prezident fotbalového klubu AV Salcburk.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Bruntálu zlomil vaz první poločas
Vydáno dne 04. 11. 2021 (161x zobrazeno)

Poslední zápas podzimu nedopadl pro divizní fotbalisty Bruntálu dobře. Na hřišti Bohumína jim nevyšel první poločas. Nakonec z toho byla porážka 0:2.

téma V Bruntále byla skoro tisícovka diváků! Derby branku nepřineslo
Vydáno dne 25. 10. 2021 (278x zobrazeno)

Ostře sledované fotbalové derby se hrálo v neděli v Bruntále. Domácí celek hostil rýmařovskou Jiskru. V utkání byly k vidění zajímavé momenty. Jenomže téměř tisícovka diváků se gólu nedočkala. Zápas skončil remízou 0:0.

téma PODÍVEJTE SE: Bruntál propadl, v Opavě chytil šestku
Vydáno dne 18. 10. 2021 (226x zobrazeno)

Tenhle zápas bruntálským fotbalistům vůbec nevyšel. Svěřenci trenéra Martina Kotaly jasně prohráli ve Velkých Hošticích s opavskou rezervou, a to 0:6. Už neděli čeká na Bruntálské zápas podzimu, když hostí rýmařovskou Jiskru.

téma Bruntál v Havířově vedl, nakonec domů veze bod
Vydáno dne 11. 10. 2021 (204x zobrazeno)

Bruntálští fotbalisté v nedělním dopoledni remizovali na hřišti Havířova 1:1. V prvním poločase šli do vedení, po přestávce přidali i druhý gól, ten ale nebyl Kušnírovi uznán. Na konečných 1:1 srovnával osmnáct minut před koncem Kisza.

téma Kušnír sází góly v divizi. Za kanonýra se nepovažuji, směje se bývalý ligista
Vydáno dne 06. 10. 2021 (278x zobrazeno)

Už čtyřikrát se v letos v divizi trefil bývalý ligista Ondřej Kušnír. Byť někdejší opora pražské Sparty hraje stopera, tak je nejlepším střelcem Bruntálu. „Za kanonýra se vůbec nepovažuji. Nejsem člověk, který by se honil za statistikami,“ řekl.

téma ​Bruntálský divizní fotbalový klub nabíral nejmenší fotbalisty. Zájem byl obrovský
Vydáno dne 02. 10. 2021 (206x zobrazeno)

Můj první gól. Tak se jmenovala akce, pořádaná bruntálským fotbalovým klubem Slavoj Olympia Bruntál pro žáky mateřských škol a první a druhé třídy škol základních.
Cílem nebyl okamžitý výběr fotbalistů ale především pohybové aktivity dětí na čerstvém vzduchu a pro mnohé první setkání s fotbalovým míčem. Na hřiště divizního týmu si přišly zasportovat nejmenší děti ze všech škol ve městě.

téma Bruntál nedával šance, nemá ani bod
Vydáno dne 27. 09. 2021 (236x zobrazeno)

Bruntálští fotbalisté se představili v sobotu v Dětmarovicích. V plánu měli bodovat, tento záměr jim ale nevyšel. Jediný gól vstřelil Řapek a domácí slavili výhru 1:0.

téma Bruntál si dal dva vlastní góly, tři body bral favorit
Vydáno dne 24. 09. 2021 (212x zobrazeno)

Favorizovaný celek Frýdlantu se představil v rámci osmého divizního kola na bruntálském trávníku. Domácí si v souboji s lídrem tabulky dali dva vlastní góly a prohráli 1:3.

téma Bruntál i bez trenéra Kotaly dokonale zaskočil Vítkovice
Vydáno dne 13. 09. 2021 (325x zobrazeno)

Po vítězství nad béčkem Karviné mají bruntálští fotbalisté další cenný skalp. V sobotu dokázali vyhrát 2:1 na hřišti Vítkovic. A to hostům chyběl trenér Martin Kotala, kterého nahradil Ondřej Kušnír, který tým koučoval přímo z hrací plochy.

téma Bruntálský kouč Kotala: Vítězství nad Karvinou má velkou cenu
Vydáno dne 06. 09. 2021 (297x zobrazeno)

Velmi cenný skalp mají divizní fotbalisté Bruntálu. V neděli dokázali na domácím trávníku porazit rezervní tým ligové Karviné 3:0. Domácí kouč Martin Kotala se musel obejít bez klíčového záložníka Jana Urbana.

téma Trenér Bruntálu Kotala: Škoda gólu do šatny, remíza spravedlivým výsledkem
Vydáno dne 25. 08. 2021 (338x zobrazeno)

Zajímavý divizní fotbal byl k vidění v Bruntálu. Domácí celek hostil ambiciózního nováčka z Bílovce. Přes tři stovky fanoušků nakonec vidělo remízu 2:2. Bruntálský celek dokonce dvakrát vedl. Na konečných 2:2 srovnával dvanáct minut před koncem Limanovský.

téma Bruntál doplatil na špatnou koncovku
Vydáno dne 17. 08. 2021 (348x zobrazeno)

Fotbalisté Bruntálu vyšli bodově naprázdno. Ve Frenštátě prohráli 3:0. Domácí celek jim dal pořádnou lekci z produktivity.

téma V bláznivém závěru vystřelil Bruntálu všechny body Urban
Vydáno dne 09. 08. 2021 (525x zobrazeno)

Zápas jako hrom odehráli na úvod fotbalisté Bruntálu, kteří v neděli před vlastními fanoušky hostili Heřmanice. A bylo se na co dívat. Bruntálští zvládli pětibrankovou přestřelku až díky gólu Urbana z 90. minuty a vyhráli 3:2.

téma Doplatili jsme na zahozené šance, řekl šéf Bruntálu Urban
Vydáno dne 28. 07. 2021 (368x zobrazeno)

Předkolo MOL Cup se stalo konečnou pro divizní fotbalisty Bruntálu. Domácí celek nestačil na Šumperk. Prohrál 1:3, když jedinou branku Slavoj Olympie vstřelil Ondřej Kušnír.

Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

Národní sportovní agentura

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.